Mgiełka intymna dla obojga 15 ml

Nowość

Wydaje się zwykłą buteleczką, ale obok Mgiełki YESforLOv nie przechodzi się obojętnie. Kiedy już ją poznasz, nie zrezygnujesz z używania jej ciągle i ciągle. Elegancki wizerunek i seksowna etykieta małego atomizera kusi zmysłowością.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

88,86 zł

Mgiełka intymna dla obojga YESforLOV, podniecający kosmetyk.

"Chcę utonąć w Twoim zapachu, kochać jego zmysłową nutę, która mnie zaczaruje.
Pragnę Cię bardziej kiedy czuję, że mnie pragniesz."

Bardzo osobiste perfumy, w doskonałej harmonii z Twoim ciałem, byś mógł(a) oddać się partnerce lub partnerowi bez wahania...
Intymna mgiełka YESforLOV oczaruje partnerów, tam, gdzie jej najbardziej pragną, a najmniej się jej spodziewają. Stworzona po to, by pokonywać bariery i kochać każdy fragment ciała partnera. Idealna, by czuć wiatr w skrzydłach i oddawać się całkowicie i bez oporów! Gdziekolwie, kiedykolwiek... tak zmysłowo, że zapach partnera na zawsze będzie Cię prześladować.

Wydaje się zwykłą buteleczką, ale obok Mgiełki YESforLOv nie przechodzi się obojętnie. Kiedy już ją poznasz, nie zrezygnujesz z używania jej ciągle i ciągle. Elegancki wizerunek i seksowna etykieta małego atomizera kusi zmysłowością i błaga, by wsunąć ją do kieszeni lub torebki.

Użyj we właściwym momencie - dyskretnie tuż przed, lub odpowiednio wcześnie - dla mężczyzn i kobiet, którzy wiedzą, jak spędzą najbliższe godziny.
Spryskuj strefy, które mają pachnieć jeszcze bardziej zmysłowo i słodko, swoje lub partnera - użyj do gry erotycznej i ciesz się rozkosznymi wrażeniami
Upajający zapach zabierze Was w inne przestrzenie, odrzuci ograniczenia i ciężar najmniejszego wahania. Nigdy zbliżenia nie były tak proste!
Kiedy stanie się stałym elementem Waszej zmysłowości, wystarczy spryskać powietrze, by przenieść partnerkę/a do wspomnień i pragnień z udanych nocy.

Jedną z tajemnic tych wyjątkowych perfum do ciała jest ciepły aromat kwiatu lei. Słodki, zmysłowy, ten subtelny zapach sposoduje, że każdy z rozkoszą zatopi się w aromacie ciała partnera. Perfumy są eleganckie, wyrafinowane i naturalnie podkreślają piękno skóry, nie ingerując w naturalny zapach ciała – raczej go uzupełniając. Wygląda jak kolejna buteleczka ładnych perfum, jednak nie należy go bagatelizować! Mgiełka do ciała YESforLOV to produkt, z którego nie chcemy zrezygnować, jeśli choć raz go użyjemy. Buteleczka, którą bez trudu można wsunąć do torebki i zabrać ze sobą w każde ekscytujące miejsce.

Pojemność/waga/wydajność:
butelka z atomizerem 15 ml

Sposób użycia:
Spryskiwać umyte części ciała
Nadaje się do stref intymnych
Dopełnia naturalny zapach

Skład:
AQUA, PARFUM, ALCOHOL DENATURATED, GLYCERIN, AMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE, VP COPOLYMER, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, ALPHA ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, GERANIOL, ISOEUGENOL, LINALOOL.

Środki ostrożności:
Przed użyciem po raz pierwszy zaleca się test skórny produktu - nałożyć niewielką ilość olejku na skórę przedramienia i odczekać 5 minut. Upewnić się, że nie pojawia się wyraźna reakcja alergiczna. Wypłukać wodą, jeśli pojawi się zaczerwienienie lub swędzenie. Nie polewać błon śluzowych oraz innych wrażliwych punktów (oczy, otwate rany, etc.). Nie spożywać. Używać wyłącznie zewnętrznie.

Wyprodukowane we Francji.

Pojemność (ml)15
SkładAQUA, PARFUM, ALCOHOL DENATURATED, GLYCERIN, AMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE, VP COPOLYMER, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, ALPHA ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, GERANIOL, ISOEUGENOL, LINALOOL.
POKAZUJ_HOTSPOT_ESPLnie
Na baziewody
Grupa wiekowadorośli

KOMENTARZE klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Mgiełka intymna dla obojga 15 ml

Mgiełka intymna dla obojga 15 ml

Wydaje się zwykłą buteleczką, ale obok Mgiełki YESforLOv nie przechodzi się obojętnie. Kiedy już ją poznasz, nie zrezygnujesz z używania jej ciągle i ciągle. Elegancki wizerunek i seksowna etykieta małego atomizera kusi zmysłowością.

Napisz recenzję

Produkty powiązane

Przejdź do góry