Lista produktów producenta: Swiss Navy

0 Komentarz (y)
Lubrykanty wodne premium SWISS NAVY ustanawiają wysokie standardy nowoczesnego rynku nawilżaczy. Najlepsze składniki zamknięte w zaawansowanej formule, dla znakomitego poślizgu i gładkości. Długotrwałe "jedwabiste" zwilżenie.
11,61 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)
Lubrykant na bazie wody dla osób ze skórą wrażliwą, o znakomitych właściwościach nawilżających i poślizgowych. Bez dodatków parabenów i gliceryny. Odpowiedni do stosowania wraz z prezerwatywami lateksowymi.
26,98 zł
24 godziny
0 Komentarz (y)
Lubrykant na bazie wody bez dodatków parabenów i gliceryny. Przeznaczony dla osób ze skórą wrażliwą, nie powoduje alergii. Bezpieczny do stosowania wraz z prezerwatywami lateksowymi. Unisex.
39,54 zł
24 godziny
0 Komentarz (y)
Żel intymny 2w1 dla Niego i dla Niej to unikalne połączenie dwóch żeli stymulującyh w jednym, lecz podwójnym opakowaniu. Unikalna receptura wzmaga przyjemność i potęguje rozkosz podczas intymnych chwil we dwoje.
58,35 zł
24 godziny
0 Komentarz (y)
Lubrykant na bazie wody dla Niej i dla Niego. Nie tylko nawilża, ale i w sposób punktowy stymuluje wybrane partie ciała. Wsmarujcie i dajcie się ponieść ekstazie namiętności! Użycie mięty i mentolu zapewnia niepowtarzalny efekt mrowienia i pieszczot.
76,61 zł
24 godziny
0 Komentarz (y)
Zestaw dwóch żeli stymulujących dla dwojga (dwie buteleczki po 59ml). Efekt rozgrzewająco -chłodzący dla Niej oraz poprawa jakości erekcji dla Niego. Wsmarujcie i cieszcie się sobą - działanie specyfiku widoczne będzie niemalże od razu.
89,25 zł
24 godziny
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Przejdź do góry